Second Chance
1st Lien Mortgage
2nd Lien Mortgage
Private Sellers
1st Lien Mortgage
2nd Lien Mortgage
«
1
2
3
»
Show Map
505 N FRONT ST
Alger, OH 45812
4 Beds
2 Bath
1,759 ft
2
0.17 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
45,000
Make an Offer
2503 Palmetto St.
Montgomery, AL 36107
2 Beds
2 Bath
1,328 ft
2
0.17 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
30,000
Make an Offer
2203 Tyler Street
Conway, AR 72034
3 Beds
2 Bath
1,225 ft
2
0.26 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
115,000
Make an Offer
1231 David Avenue
Henderson, NC 27536
3 Beds
2 Bath
1,500 ft
2
0.5 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
160,000
Make an Offer
6017 Oak Harbor Court
Mobile, AL 36693
3 Beds
2 Bath
1,568 ft
2
0.21 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
145,000
Make an Offer
14200 Krestview Drive
Mabelvale, AR 72103
3 Beds
2 Bath
1,351 ft
2
0.2 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
105,000
Make an Offer
2544 N Johnston Ave
Springfield, MO 65803
2 Beds
2 Bath
1,262 ft
2
0.27 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
90,000
Make an Offer
3230 County Road 22
Centre, AL 35960
3 Beds
2 Bath
1,504 ft
2
0.51 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
115,000
Make an Offer
2619 Gaylon Street
Birmingham, AL 35235
3 Beds
2 Bath
1,210 ft
2
0.24 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
105,000
Make an Offer
438 Waterfowl Way Unit 162
Lebanon, TN 37090
3 Beds
2.5 Bath
1,576 ft
2
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
240,000
Make an Offer
119 Todd Dr
Madison, AL 35758
4 Beds
2 Bath
1,627 ft
2
0.49 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
240,000
Make an Offer
605 Gin Street
Winchester, TN 37398
4 Beds
2.5 Bath
2,052 ft
2
0.2 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
105,000
Make an Offer
448 Apple Valley
Pearl, MS 39208
4 Beds
2 Bath
2,148 ft
2
0.45 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
215,000
Make an Offer
204 17th Avenue S
Phenix City, AL 36869
3 Beds
1 Bath
1,320 ft
2
0.23 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
50,000
Make an Offer
110 Glover Street
Atwood, TN 38220
3 Beds
2 Bath
1,200 ft
2
0.39 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
75,000
Make an Offer
920 Oak Manor Rd
McKenzie, TN 38201
3 Beds
1 Bath
1,200 ft
2
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
115,000
Make an Offer
960 Center Street N
Birmingham, AL 35204
3 Beds
2 Bath
1,406 ft
2
0.12 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
80,000
Make an Offer
109 Vanburen Ln
Beaver, WV 25813
3 Beds
2 Bath
2,076 ft
2
2.79 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
83,000
Make an Offer
221 HOLMES ST
Vandergrift, PA 15690
3 Beds
1.5 Bath
1,164 ft
2
0.14 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
60,000
Make an Offer
98 FLAG RUN LN
Rowlesburg, WV 26425
3 Beds
2 Bath
1,876 ft
2
1.86 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
120,000
Make an Offer
1933 WINESAP DR
Holland, OH 43528
4 Beds
3 Bath
2,267 ft
2
0.33 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
300,000
Make an Offer
12488 TOWNSHIP RD 20
Dunkirk, OH 45836
3 Beds
2 Bath
1,188 ft
2
2 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
120,000
Make an Offer
13270 MAPLE ST
Weston, OH 43569
4 Beds
2 Bath
2,437 ft
2
0.2 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
165,000
Make an Offer
2025 E 39TH ST
Ashtabula, OH 44004
4 Beds
2 Bath
1,704 ft
2
0.18 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
110,000
Make an Offer
712 DAGGETT DR
Napoleon, OH 43545
3 Beds
1 Bath
1,563 ft
2
0.25 ac
Auction Starts
May 18
Opening Bid
$
75,000
Make an Offer
«
1
2
3
»
×
Live updates appear to be disconnected
Click to refresh now